Dostluk Kazansın Kampanyası

Mobiliz Takip Sistemi müşterileri, yine kazanıyor!

Dostunu getiren Mobiliz müşterisi, bedelsiz hizmet süresi kazanıyor. Kampanya süresince Mobiliz ailesine katılan her yeni müşteri de 30 Haziran’a kadar bu fırsattan yararlanma hakkı elde ediyor. Sonuçta DOSTLUK KAZANIYOR.

Mevcut Mobiliz müşterisi olanlar, kampanya süresince referans vererek Mobiliz müşterisi yaptığı her yeni müşterinin araç takip cihazı alımında cihaz başına 3 aylık bedelsiz hizmet süresi kazanacaktır (bkz. Örnek Uygulama).

Henüz Mobiliz müşterisi olmayan bir firma, müşteri olduktan sonra başka bir firmayı referans vererek Mobiliz müşterisi olmasını sağlar ise bedelsiz hizmet süresinden yararlanabilecektir. Her yeni müşteri de kampanya süresince bir başka firmayı referans vererek aynı avantajdan yararlanabilecektir.

Kampanya Koşulları:

Mevcut müşterinin bu hakkı kazanabilmesi için, Mobiliz’e ödeme vadesi geçmiş bir borcu bulunmaması, referans vererek alım yaptırdığı müşterinin yeni müşteri olması ve Mobiliz tarafından hazırlanan "Mobiliz Dostluk Kazansın Kampanyası Ek Protokolü" nün referans veren ve referans verilen firmalar tarafından onaylanması gerekmektedir. Kazanılan bedelsiz hizmet süresi firmalar arasında bölünemez. Yeni gelen müşterinin de bedelsiz hizmet süresi kazanabilmesi için, kampanya süresi içinde bir başka firmayı referans vererek Mobiliz’e yeni bir müşteri kazandırması gereklidir.

Örnek Uygulama:
5 aracı olan mevcut bir Mobiliz müşterisinin, referans verdiği bir firmayı Mobiliz müşterisi yapması ve yeni müşterinin 15 adet Mobiliz Takip Cihazı alması durumunda;Referansı veren Mobiliz müşterisi 15 adet cihaz x 3 ay olmak üzere toplam 45 aylık bedelsiz araç takip hizmet süresi kazanacaktır. Bu durumda, 5 aracı olan Mobiliz müşterisinin tüm araçlarına 9 aylık bedelsiz ek hizmet süresi (abonelik) tanımlanacaktır. Eğer müşteri henüz bedelsiz abonelik dönemi içindeyse, kazanılan bu hak bedelsiz süre sonuna eklenecektir.
Hemen Başvur – KAMPANYA