İnsan kaynağının önemine ve gücüne inanan Mobiliz, insan kaynakları uygulamalarını Mutlu Çalışan Mutlu Müşteri vizyonu ile sürekli geliştirmektedir. Çalışanlarına güven, gelişim ve gelecek sunma anlayışı ile ilerleyen Mobiliz, sektöründe uzman kadrosuyla keyifle çalışıp birlikte başararak hızla büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Mobiliz Ailesi'ne katılarak yetkinliklerinize uygun bir pozisyonda görev almak istiyorsanız açık pozisyonlar için değerlendirilmek üzere özgeçmişinizi ik@mobiliz.com.tr adresimize iletebilirsiniz.

 

Lütfen iletmiş olduğunuz özgeçmişinizde özel nitelikli kişisel verilerin (ırkınız, etnik kökeniniz, siyasi düşünceniz, felsefi inancınız, din, mezhep veya diğer inançlarınız, kılık ve kıyafetiniz, dernek, vakıf ya da sendika üyelikleriniz, sağlığınız, cinsel hayatınız, ceza mahkûmiyetinize ve hakkınızdaki güvenlik tedbirlerine ilişkin bilgiler) yer almadığından emin olunuz. İşlenmesini tercih etmediğiniz kişisel verileri, özgeçmişinizde bulundurmamanızı ve bu verileri içerir dosya iletmemenizi rica ederiz.

 

MOBİLİZ BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş. olarak şirketimize iş başvurusunda bulunmanız sonucunda elde ettiğimiz kişisel verilerinizi işlediğimizi, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında tarafınıza bildiriyoruz.


Çalışan Adayları için Aydınlatma Metni

Mobiliz Test Logo

İletişim

TwitterFacebookInstagramYouTubeLinkedin

Mobiliz

HakkımızdaBlogİnsan KaynaklarıKVK ve Gizlilik