TIRPORT - Lojistik Operasyon Yönetimi

TIRPORT, yükü olan ve taşıtmak isteyen yük verenlerin hızla uygun kamyonları bulmalarını sağlayan, kamyoncuların ve yük taşıyan nakliye firmalarının ise aradıkları yüke, aradıkları zaman ve yerde en kısa sürede ulaşmalarına imkân yaratan yeni nesil bir dijital platformdur.

Lojistik Operasyon Yönetimi ile;

  • Yük verenler ve kamyoncular dijital platformda bir araya gelir.
  • Yük veren fabrika ve şirketler devam eden lojistik operasyonlarını gerçek zamanlı ve konum tabanlı İZLEME-YÖNETME(Monitoring) imkânından yararlanır. Böylececçalıştıkları lojistik firmaları veya spottan tedarik ettikleri kamyonları kendilerine özel kontrol panelleri üzerinden gerçek zamanlı ve konum tabanlı yönetebilir, doğabilecek aksaklıklara karşı önceden önlem alabilir.
  • Tüm nakliye operasyonları cepten yönetilebilir, istenilen yer ve zamanda uygun kamyon bulunabilir, beğenilen kamyoncular “güvenilir kamyoncu” olarak tanımlanabilir ve özel taşıyıcı portföyleri yaratılabilir.
  • Yapay zeka algoritmalarıyla desteklenen aplikasyon teknolojileriyle kamyoncular çıkış-dönüş yükü bulma çilesinden kurtulur ve büyük yük verenler günlük yüzlerce kamyonu bulan lojistik operasyonlarını etkili yönetme gücüne kavuşur.
  • KOBİ’ler kendileri ve müşterileri için çok değerli olan yüklerini an be an sistem üzerinden izleme, hedefine ulaştığını anda dijital olarak teyit alma imkanına kavuşur.

 

Mobiliz Test Logo

İletişim

TwitterFacebookInstagramYouTubeLinkedin

Mobiliz

HakkımızdaBlogİnsan KaynaklarıKVK ve Gizlilik