Yakıt tasarrufu ile işletme giderlerinizi azaltın, filonuzun verimliliğini artırın

Mobiliz'in Sağladığı Operasyonel Faydalar

Expectations

İster bir ister bin aracınız olsun, Mobiliz kontrol paneli sayesinde bir bakışta tüm araçlarınız hakkında sizin için önemli olan özet durum bilgisine erişebilirsiniz.

Sahada sizin için değerli olan yükleri anlık olarak izleyebilir, depodan çıktığında ve hedef noktasına vardığında sistemin sizi otomatik olarak bilgilendirmesini sağlayabilirsiniz.

Motosiklet sahiplerine sunulan güvenlik paketidir. Türkiyede ilk defa motosiklete özel tasarlanmış küçük takip cihazı sayesinde kolay monte edilir.

Aracın içini ve dışını 4 adete kadar yüksek çözünürlüklü kamera ile eş zamanlı izleyebilir, DVR’ın üzerindeki belleğe güvenlik amaçlı kaydedilen görüntülere geriye dönük ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi için formu doldurmanız yeterli.


Araçta takipte Mobiliz’i tercih eden işletmeler kazanıyor

Bahadır BAYRAKÇI

Genel Müdür / CP Piliç No

İnsan sağlığına verdiği önemi yaptığı teknolojik yatırımlarıyla gösteren tavuk üreticilerinin Türkiye’de önde gelen isimlerinden CP Piliç, üretimin her safhasını kontrol altında tuttuğu altyapısını bir adım öteye taşıyarak etlik yumurta, broyler civciv ve canlı piliçleri ile sofralarımıza gelen ürünlerini sevkiyat sırasında izliyor. Mobiliz Araç ve Sıcaklık Takip Sistemi ile ürünlerin yolculuk koşullarındaki sıcaklıkları sürekli takip ediliyor ve bir ihlal anında sistem yetkili kişiyi uyararak, tüketiciye sağlıksız ürün gitmesini engelliyor. Sistem sayesinde, istenildiğinde araçların hız, konum ve benzeri bilgileri yanı sıra sıcaklıkları ile ilgili günlük, haftalık ve aylık bilgiler raporlanabiliyor. CP Piliç’in üretim ve dağıtımda kullandığı HACCP ve soğuk zincir, soğuk muhafazayı sağlayan ISO 22000 gıda güvenliği yönetim sistemleri de elektronik ortamda “Sıcaklık Takip Sistemi” ile destekleniyor. Böylelikle, CP ürünlerinin tüketicilere en sağlıklı şekilde ulaşabilmesi ve insan sağlığını etkileyecek risklerin minimuma indirilmesi için soğuk zincir kontrol altında tutuluyor. Mobiliz, CP Piliç ürünleri dışında şirket araçlarında da kullanılıyor. Özellikle sahada görev yapan satış ve üretim birimlerimiz için sistemde tanımlanan müşteri/çiftlik/tesis alanlarına personel araçlarının giriş çıkışları raporlanarak, sahadaki verimlilikleri analiz ediliyor. Soğuk zincir ürünlerinin taşınması ve izlenmesi için Mobiliz’i tavsiye ederim. Standart kazanım olarak binek araçların izlenmesinde dahi ciddi yakıt tasarrufları sağlamaktadır.


VEDAŞ logo
Sodexo logo
CASTROL logo
NESTLE WATERS logo
ŞEKERLER logo
Carls Jr logo
VAKIFBANK logo
Türkiye Petrolleri logo
QNB FİNANSBANK logo
ETİ logo
İş Bankası logo
Europcar logo
BEŞLER logo
EKİCİ logo
IGA logo
Yurtiçi Kargo logo
BALPARMAK logo
YAYLA logo
Yurtbay Seramik logo
Başkent logo
TAVUK DÜNYASI logo
AYTAÇ logo
ULUDAĞ logo
BP logo
TCMB logo
THY Opet logo
SEDAT BEY logo
BERKO logo
TOTAL logo
TORKU logo
ENERJİ OFİSİ logo
ZİRAAT BANKASI logo
Milangaz logo
Keskinoğlu logo
Dicle Edaş logo
OSMANGAZİ ELEKTRİK logo
Türk Telekom logo
HALKBANK logo
Superfresh logo
Axa Sigorta logo
BANTAŞ logo
CP logo
Coca Cola logo
G4S logo
YEDAŞ logo
AYNES logo
GARANTİ ÖDEME SİSTEMLERİ logo
Loreal logo
Yapı Kredi Bankası logo
GOLF logo

Doğru çözümü bulmak için yardıma ihtiyacınız mı var?

İletişim

TwitterFacebookInstagramYouTubeLinkedin

Mobiliz

HakkımızdaBlogİnsan KaynaklarıKVK ve Gizlilik