Mobilite ve IoT Hızlandırma Programı

 

Mobiliz Takip Sistemlerinin

Sağladığı Operasyonel Faydalar

Expectations
Benefits

İster bir ister bin aracınız olsun, Mobiliz kontrol paneli sayesinde bir bakışta tüm araçlarınız hakkında sizin için önemli olan özet durum bilgisine erişebilirsiniz.

Sahada sizin için değerli olan yükleri anlık olarak izleyebilir, depodan çıktığında ve hedef noktasına vardığında sistemin sizi otomatik olarak bilgilendirmesini sağlayabilirsiniz.

Motosiklet sahiplerine sunulan güvenlik paketidir. Türkiyede ilk defa motosiklete özel tasarlanmış küçük takip cihazı sayesinde kolay monte edilir.

Aracın içini ve dışını 4 adete kadar yüksek çözünürlüklü kamera ile eş zamanlı izleyebilir, DVR’ın üzerindeki belleğe güvenlik amaçlı kaydedilen görüntülere geriye dönük ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi için formu doldurmanız yeterli.


Araç takipte Mobiliz’i tercih eden işletmeler kazanıyor

Bahadır BAYRAKÇI

Genel Müdür / CP Piliç No

İnsan sağlığına verdiği önemi yaptığı teknolojik yatırımlarıyla gösteren tavuk üreticilerinin Türkiye’de önde gelen isimlerinden CP Piliç, üretimin her safhasını kontrol altında tuttuğu altyapısını bir adım öteye taşıyarak etlik yumurta, broyler civciv ve canlı piliçleri ile sofralarımıza gelen ürünlerini sevkiyat sırasında izliyor. Mobiliz Araç ve Sıcaklık Takip Sistemi ile ürünlerin yolculuk koşullarındaki sıcaklıkları sürekli takip ediliyor ve bir ihlal anında sistem yetkili kişiyi uyararak, tüketiciye sağlıksız ürün gitmesini engelliyor. Sistem sayesinde, istenildiğinde araçların hız, konum ve benzeri bilgileri yanı sıra sıcaklıkları ile ilgili günlük, haftalık ve aylık bilgiler raporlanabiliyor. CP Piliç’in üretim ve dağıtımda kullandığı HACCP ve soğuk zincir, soğuk muhafazayı sağlayan ISO 22000 gıda güvenliği yönetim sistemleri de elektronik ortamda “Sıcaklık Takip Sistemi” ile destekleniyor. Böylelikle, CP ürünlerinin tüketicilere en sağlıklı şekilde ulaşabilmesi ve insan sağlığını etkileyecek risklerin minimuma indirilmesi için soğuk zincir kontrol altında tutuluyor. Mobiliz, CP Piliç ürünleri dışında şirket araçlarında da kullanılıyor. Özellikle sahada görev yapan satış ve üretim birimlerimiz için sistemde tanımlanan müşteri/çiftlik/tesis alanlarına personel araçlarının giriş çıkışları raporlanarak, sahadaki verimlilikleri analiz ediliyor. Soğuk zincir ürünlerinin taşınması ve izlenmesi için Mobiliz’i tavsiye ederim. Standart kazanım olarak binek araçların izlenmesinde dahi ciddi yakıt tasarrufları sağlamaktadır.


BEŞLER logo
ETİ logo
Yurtiçi Kargo logo
MAFRE logo
G4S logo
YAYLA logo
HEDEF FİLO logo
Milangaz logo
TKI logo
OSMANGAZİ ELEKTRİK logo
Türk Telekom logo
AKŞEHİR logo
ŞEHİTKAMİL logo
NESTLE WATERS logo
VAKIFBANK logo
EKİCİ logo
Dicle Edaş logo
HAKKARİ logo
CASTROL logo
ZİRAAT BANKASI logo
CENTRAL logo
Loreal logo
TOTAL logo
Coca Cola logo
ELAZIĞ logo
SGK logo
VEDAŞ logo
SİLVAN logo
KADINHANI logo
Başkent logo
SİLOPİ logo
OVACIK logo
Yurtbay Seramik logo
CP logo
IGA logo
Keskinoğlu logo
ADALET BAKANLIĞI logo
YOYO logo
QNB FİNANSBANK logo
KARS logo
İş Bankası logo
BANTAŞ logo
ÇANKAYA logo
KUMRU logo
ELECTROLUX logo
ŞEKERLER logo
KAYSERİ MELİKGAZİ logo
TCMB logo
Türkiye Petrolleri logo
Axa Sigorta logo

Doğru çözümü bulmak için yardıma ihtiyacınız mı var?

Mobiliz Test Logo

İletişim

TwitterFacebookInstagramYouTubeLinkedin

Mobiliz

HakkımızdaBlogİnsan KaynaklarıKVK ve Gizlilik