Kayıt ol! Mobiliz ve Shell iş birliği ile maliyetlerini düşür, zamanını doğru yönet.

Shell TTS ve Mobiliz Akaryakıt Kampanyası ile hangi istasyondan hangi aracınız ne kadar yakıt almış takip edebilir, ortalama yakıt tüketimleri üzerinden tasarruf sağlayabilirsiniz.


 

Shell ve Mobiliz arasında gerçekleşen iş birliği ile, Shell Filo Çözümleri içerisinde yer alan Shell FiloPlatform’u kullanan farklı ölçeklerdeki şirketler, Mobiliz tarafından geliştirilmiş ileri düzeyde araç takip özelliklerinden yararlanırken, filo giderlerinde de önemli ölçüde tasarruf sağlayabilecek.

Mobiliz, Shell’in tek acentası olarak, Shell Filo Çözümleri’ni kendi müşterilerine sunabilecek. Türkiye’de ilk kez, her ölçekteki şirket, araç sayısına bağlı olmadan avantajlı koşullardan yararlanabilecek.

Shell FiloPlatform ve Mobiliz müşterileri bir yandan kendi ihtiyaçlarına ve operasyonlarına yönelik, Shell’in uçtan uca filo yönetimi sağlayan çözümlerinden yararlanırken bir yandan da Mobiliz’in en son teknoloji araç takip sistemine çok özel koşullarda sahip olabilecek. Yeni sistem sayesinde, Shell FiloPlatform’u kullanan şirketlere, tüm gelişmiş araç takip fonksiyonlarıyla beraber, araçların yakıt tüketimine yönelik yeni raporlar ve özel ekranlar da sunuluyor.

Detaylı Bilgi Almak İçin Hemen Kayıt Ol.

İletişim

TwitterFacebookInstagramYouTubeLinkedin

Mobiliz

HakkımızdaBlogİnsan KaynaklarıKVK ve Gizlilik